Για την παροχή των εν λόγω υπηρεσιών, η εταιρεία μας χρησιμοποιεί αποκλειστικά καταρτισμένο, εξειδικευμένο και έμπειρο προσωπικό, καθώς είναι πιστοποιημένη σύμφωνα με το πρότυπο ποιότητας ISO 9001:2008. Η σημασία της πιστοποίησης αυτής είναι πολλαπλή: διότι εκτός της εγγυημένης ποιότητας των υπηρεσιών που παρέχουμε, απαιτείται και από τις ασφαλιστικές εταιρείες για την αποζημίωσή σε περίπτωση βλάβης του εξοπλισμού ή απώλειας κερδών σας. Όλες οι κατασκευές και μελέτες της εταιρίας μας είναι βάσει προτύπων ΕΛΟΤ, και τα υλικά που χρησιμοποιούνται είναι πιστοποιημένων οίκων.
![elot-iso-300×99-1 elot-iso-300x99-1](https://enbms.gr/wp-content/uploads/elementor/thumbs/elot-iso-300x99-1-q48wqh5jrchy4qp6duukblq4tkbykfslubmmuj52hq.png)